Теплая И Просторная Квартира Рядом С Набережной

  • 50 m²

Теплая И Просторная Квартира Рядом С Набережной Astana appartement heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot Kazhimukan Munaitpasov-stadion op circa 25-minuten loopafstand. Het appartement omvat een draadloos internet in de hele accommodatie.

Er is een complete keuken aanwezig in Теплая И Просторная Квартира Рядом С Набережной appartement voor het comfort gasten.

Dit appartement is gelegen binnen 2 km van het Ailand Family Rest Center. Het Kenesary Khan Monument ligt op ongeveer 30 minuten lopen van de accommodatie. Het appartement is binnen 3 km van het treinstation Astana.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Теплая И Просторная Квартира Рядом С Набережной Astana
Светлая Квартира , С Видом На Набережную.
Mobiele prijsaanbieding

Светлая Квартира , С Видом На Набережную.

8.0
Heel goed 2 beoordelingen
1.4 km van de accommodatie
USD 47 USD 42
per nacht
3-Х Комнатные Апартаменты - На Набережной Астана, С Сауной
Mobiele prijsaanbieding

3-Х Комнатные Апартаменты - На Набережной Астана, С Сауной

9.0
Schitterend 1 beoordeling
1.4 km van de accommodatie
USD 82 USD 74
per nacht
Comfort Rest
Mobiele prijsaanbieding

Comfort Rest

10
Voortreffelijk 2 beoordelingen
1.7 km van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging

    Voor kinderen

    • Alleen volwassenen !

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Welke attracties liggen er in de buurt van Теплая И Просторная Квартира Рядом С Набережной appartement?
      Populaire attracties in de buurt van Теплая И Просторная Квартира Рядом С Набережной appartement zijn onder andere het Kenesary Khan Monument, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • ❓
      Is internet beschikbaar in Теплая И Просторная Квартира Рядом С Набережной appartement?
      Nee, Теплая И Просторная Квартира Рядом С Набережной appartement biedt geen wifi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.
    • ❓
      Zijn huisdieren toegestaan bij Теплая И Просторная Квартира Рядом С Набережной appartement?
      Теплая И Просторная Квартира Рядом С Набережной appartement is niet huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Теплая И Просторная Квартира Рядом С Набережной Astana

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten